Movies
Ratings
174
The WolverineRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0