Series
Ratings
152- 2013 Sbsdeurama Teukbyeol Sisahoe - Geu Namja, Geu Yeojawa DeiteuRated ★ 5.0
- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.0
- Magic Kaito 1412Rated ★ 1.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
My Dearest Self with Malice AforethoughtRated ★ 5.0- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
My Golden LifeRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.0
JumpRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0- TerroirRated ★ 5.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 5.0