Series
Ratings
34
ManifestRated ★ 5.0
Manifest Season 2Rated ★ 5.0
ManifestRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Heaven's Design TeamRated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 4.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 5.0
DearestRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.5
deleRated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 5.0- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 5.0
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 3.0
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 4.0
Your Turn To KillRated ★ 3.5
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 5.0