Movies
Ratings
564
Wedding CrashersRated ★ 2.5
Daddy's HomeRated ★ 2.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
Rock StarRated ★ 2.0
Repo MenRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Green ZoneRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 2.5
The SignalRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 2.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5