Series
Ratings
26
Mask GirlRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
On the Verge of InsanityRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5