Movies
Ratings
94
Step UpRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0