Movies
Ratings
34
Rough PlayRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
MindhuntersRated ★ 5.0
The Twilight SamuraiRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
DreamRated ★ 3.0
ExRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Janie JonesRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
The Great FlightRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0