Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.5
DearestRated ★ 1.0
Migi & DaliRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
First LoveRated ★ 4.0
ENHYPEN&Hi S2Rated ★ 3.5- ENHYPEN&HiRated ★ 4.0
To Your EternityRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5