Titles you rated
Wild ThingsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 4.5