Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Jitenshaya-san no Takahashi-kunRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
Koisenu FutariRated ★ 4.0
Call It LoveRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The PackageRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Summer StrikeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5