Movies
Ratings
355
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 3.5