Series
Ratings
253
SignRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 1.5
EncounterRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 2.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 2.5
EBS Space SympathyRated ★ 4.5
LAN LifeRated ★ 3.0- The Brave of Gold GoldranRated ★ 4.0
- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 5.0
- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 5.0
- 勇者王ガオガイガーRated ★ 5.0
- 탱구와 울라숑Rated ★ 4.0
- 스피드왕 번개Rated ★ 5.0
Dash! YonkuroRated ★ 5.0- Bakusō Kyōdai Rettsu Endo Gō!! WGPRated ★ 5.0
- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
- Inspector GadgetRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0