Titles you rated
SandglassRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0
On AirRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
All InRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0