Titles you rated
Crazy/BeautifulRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
JulesRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Society of the SnowRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
QueerRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
FridaRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
WildlifeRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 4.5