Series
Ratings
35
You and Everything ElseRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Giant Peng TVRated ★ 1.0