Movies
Ratings
1207
No MercyRated ★ 3.5- TarotRated ★ 2.5
Paddington in PeruRated ★ 3.5
CopycatRated ★ 3.5
Miss CongenialityRated ★ 3.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 3.0- Love and LeashesRated ★ 4.0
- Heavy SnowRated ★ 2.5
Empire RecordsRated ★ 3.0
AntebellumRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5
ScrapperRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 1.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.0
Are You There God? It's Me, MargaretRated ★ 3.5