Titles you rated
Toy StoryRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
TimecrimesRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
YouthRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Dark PlacesRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0