Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5