Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.0- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.0
Wind BreakerRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 1.5
Mom's Friend's SonRated ★ 1.0
The Yakuza's Guide to BabysittingRated ★ 4.0
Maid Sama!Rated ★ 3.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0
Gintama.Rated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 3.5
Gintama': EnchousenRated ★ 4.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 3.5
Gintama'Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 4.5