Movies
Ratings
531
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
Marcel the Shell with Shoes OnRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Wendell & WildRated ★ 2.5
The Pale Blue EyeRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
TrollRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.0
The School for Good and EvilRated ★ 2.5
SlumberlandRated ★ 3.5
The Bad GuysRated ★ 3.0