Series
Ratings
25
Bee and Puppycat: Lazy in SpaceRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5- AjinRated ★ 4.0
AjinRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
The Midnight GospelRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
The Sandman Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Locke & Key Season 1Rated ★ 2.5