Titles you rated
Blood and TiesRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
DecibelRated ★ 3.0
My First ClientRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 3.0
The Platform 2Rated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0
Badland HuntersRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0