Series
Ratings
159
Family by ChoiceRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
It's NightRated ★ 2.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
The First RespondersRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 3.0
The Killing VoteRated ★ 2.5
Long VacationRated ★ 4.0- Izakaya BottakuriRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Re:MindRated ★ 0.5
BargainRated ★ 2.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5