Titles you rated
Frances HaRated ★ 1.5
MoanaRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 0.5
Maggie's PlanRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 1.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Whiskey Tango FoxtrotRated ★ 0.5
BrooklynRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 3.0
Mirror MirrorRated ★ 0.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 1.5
PrideRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 0.5