Series
Ratings
78
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Black BooksRated ★ 5.0
CastleRated ★ 4.0
BOSSRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Boston LegalRated ★ 5.0
Fresh Off the BoatRated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
London SpyRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
AssemblyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0- SelfieRated ★ 4.0
Community Season 2Rated ★ 5.0