Titles you rated
Mr. SocratesRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Independents' DayRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
TwentyRated ★ 5.0
MayhemRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
DreddRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0