Titles you rated
Gantz:ORated ★ 4.5
Morning GloryRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Kids ReturnRated ★ 3.5
Hellsing Ultimate XRated ★ 4.5
Hellsing Ultimate VIIIRated ★ 2.5
A Story of YonosukeRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5