Series
Ratings
170
The Hunting WivesRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
SirensRated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 4.0
Hacks Season 3Rated ★ 5.0
Hacks Season 2Rated ★ 5.0
Hacks Season 1Rated ★ 5.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Doctor Who Season 2Rated ★ 5.0
Mare of EasttownRated ★ 5.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
Gen V Season 1Rated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
Fallout Season 1Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0