Titles you rated
Bloody TieRated ★ 3.5
My DictatorRated ★ 2.5
A Serious ManRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Antarctic JournalRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 2.5
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 3.0
Song OneRated ★ 2.5
Inside ManRated ★ 3.5
The JudgeRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
DetourRated ★ 1.0
Love LetterRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0