Titles you rated
 The ThroneRated ★ 3.0 The ThroneRated ★ 3.0
 Time RenegadesRated ★ 1.0 Time RenegadesRated ★ 1.0
 Memoirs of a GeishaRated ★ 5.0 Memoirs of a GeishaRated ★ 5.0
 The World's Fastest IndianRated ★ 3.5 The World's Fastest IndianRated ★ 3.5
 A Clockwork OrangeRated ★ 3.0 A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
 In the Realm of the SensesRated ★ 3.0 In the Realm of the SensesRated ★ 3.0
 VeteranRated ★ 4.0 VeteranRated ★ 4.0
 Life of PiRated ★ 3.0 Life of PiRated ★ 3.0
 Dead Poets SocietyRated ★ 3.0 Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
 RenoirRated ★ 1.0 RenoirRated ★ 1.0
 Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0 Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
 Cinema ParadisoRated ★ 4.0 Cinema ParadisoRated ★ 4.0
 I, RobotRated ★ 4.0 I, RobotRated ★ 4.0
 The MartianRated ★ 3.0 The MartianRated ★ 3.0
 Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0 Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
 The HimalayasRated ★ 4.0 The HimalayasRated ★ 4.0
 The HousemaidRated ★ 4.0 The HousemaidRated ★ 4.0
 American BeautyRated ★ 5.0 American BeautyRated ★ 5.0
 ChloeRated ★ 3.0 ChloeRated ★ 3.0
 The GodfatherRated ★ 2.0 The GodfatherRated ★ 2.0