Titles you rated
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
ControllerRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 2.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0