Titles you rated
Fantastic FourRated ★ 1.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Transporter RefueledRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
AutomataRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 3.0
Six Days Seven NightsRated ★ 3.5
Lethal Weapon 3Rated ★ 4.0
GoldenEyeRated ★ 3.5
Æon FluxRated ★ 3.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 4.0
TracersRated ★ 3.0
Judge DreddRated ★ 4.0
Under SiegeRated ★ 3.5
Police Story 2Rated ★ 4.0
The World Is Not EnoughRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0