Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.5
Far from HeavenRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 1.5