Titles you rated
SunnyRated ★ 2.0
FrankRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 1.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Henri HenriRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5