Movies
Ratings
196
ChronicleRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Dancer in the DarkRated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 3.0
LincolnRated ★ 3.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
The HoleRated ★ 3.0
HerbRated ★ 3.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.5
PaprikaRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0