Movies
Ratings
30
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0