Series
Ratings
43- Unknown SeoulRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5- Good PeopleRated ★ 4.0
Offline LoveRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 2.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0