Titles you rated
SerendipityRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 4.5
Up in the AirRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 3.0
Body of LiesRated ★ 4.5
The Point ManRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.5