Series
Ratings
26 Genie, Make a WishRated ★ 3.0 Genie, Make a WishRated ★ 3.0
 Resident PlaybookRated ★ 3.5 Resident PlaybookRated ★ 3.5
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
 SKY CastleRated ★ 3.0 SKY CastleRated ★ 3.0
 Tokyo GhoulRated ★ 4.0 Tokyo GhoulRated ★ 4.0
 Emily in ParisRated ★ 2.5 Emily in ParisRated ★ 2.5
 Pippi LongstockingRated ★ 5.0 Pippi LongstockingRated ★ 5.0
 The Queen's GambitRated ★ 4.5 The Queen's GambitRated ★ 4.5
 Anne with an ERated ★ 5.0 Anne with an ERated ★ 5.0
 Anne with an ERated ★ 5.0 Anne with an ERated ★ 5.0
 Anne with an ERated ★ 5.0 Anne with an ERated ★ 5.0
 Gossip GirlRated ★ 4.0 Gossip GirlRated ★ 4.0
 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
 Modern FamilyRated ★ 3.0 Modern FamilyRated ★ 3.0
 Modern FamilyRated ★ 3.0 Modern FamilyRated ★ 3.0
 Modern FamilyRated ★ 5.0 Modern FamilyRated ★ 5.0
 Modern FamilyRated ★ 5.0 Modern FamilyRated ★ 5.0
 Modern FamilyRated ★ 5.0 Modern FamilyRated ★ 5.0
 Lovely RunnerRated ★ 5.0 Lovely RunnerRated ★ 5.0
 Gilmore GirlsRated ★ 5.0 Gilmore GirlsRated ★ 5.0