Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 1.5
Before SunsetRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 2.5