Titles you rated
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Between Friendship and LoveRated ★ 4.0- Secret Diary of a Call GirlRated ★ 4.0
Secret Diary of a Call GirlRated ★ 4.0
Secret Diary of a Call GirlRated ★ 4.0- Secret Diary of a Call GirlRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- OTAKU SHOKUNIN 大図鑑Rated ★ 4.0