Movies
Ratings
206
MoanaRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
SignsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0