Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 1.0
Too Beautiful to LieRated ★ 1.0- SinglesRated ★ 1.0
ThirstRated ★ 1.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The MagiciansRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
3-IronRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 1.0
Spider-ManRated ★ 5.0
DittoRated ★ 1.0
Jerry MaguireRated ★ 1.0
TwilightRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0