Titles you rated
The MasterRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.5
Songs from the Second FloorRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The TruthRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.5
NostalgiaRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 3.0