Movies
Ratings
230
Last Hero in ChinaRated ★ 4.0
NextRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 1.0
The AnimatrixRated ★ 2.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 3.0
CocktailRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Great DictatorRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
3:10 to YumaRated ★ 4.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Seven PoundsRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Angels in the OutfieldRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 5.0