Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5
Crazy First LoveRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.5
The FanRated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0