Movies
Ratings
288
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
La HaineRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0