Titles you rated
Take This WaltzRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Hotel by the RiverRated ★ 5.0