Movies
Ratings
381
Jackass Number TwoRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The Sorcerer and the White SnakeRated ★ 3.0
The Hills Have EyesRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0- Little Big SoldierRated ★ 3.0
Death RaceRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0