Titles you rated
The Great GatsbyRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
LooperRated ★ 5.0
The DefenderRated ★ 4.0
Blades of GloryRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
SanctumRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Brotherhood of the WolfRated ★ 5.0